Blog

تهیه اسموتی گرم

نوشته شده توسط:

اسموتی از نوشیدنی های بسیار خوشمزه ای است که خوردنش در همه فصل های سال می چسبد . در این مطلب روش تهیه یک اسموتی گرم را یاد می گیرید . با ما همراه باشید.

 

برای درست کردن این اسموتی گرم و خوشمزه در ابتدا ماست و انبه و پوست لیمو و عسل را به طور کامل مخلوط می کنیم تا کاملا در هم ترکیب شوند و بعد در لیوان میریزیم .سپس موز و توت فرنگی و ماست و عسل و یخ را کاملا با هم مخلوط می کنیم و پس از اینکه مخلوط مان یکدست شد روی مواد آماده شده دیگر میریزیم . با پرشین وی همراه باشید.

روش درست کردن اسموتی گرم

حتی اگر زمستان یخبندانم که باشد، بازهم خوردن اسموتی میچسبد. برای جبران سرما می توانید از میوه های گرم استفاده کنید. موز و انبه از جمله میوه هایی هستند که سرمای روزهای سرد را برای شما جبران می کنند.

 مواد اولیه:

ماست کم چرب ۱پیمانه

انبه خرد شده ۱ عدد

پوست رنده شده لیمو ترش سبز ۱/۴ق غ

پوست رنده شده لیمو ترش زرد ۱/۴ق غ

توت فرنگی خرد شده ۱۰عدد

موز خرد شده ۱ عدد

آبلیمو ۱ ق غ

عسل ۴ ق غ

طرز تهیه اسموتی گرم

۱- ابتدا داخل بلندر مواد زیر رو بریزید و باهم مخلوط کنید.

۲- ۳/۴ پیمانه ماست کم چرب، انبه خورد شده، ۲ قاشق غذا خوری عسل، آب لیمو، ۲ تکه یخ، و رنده پوست لیمو سبز، اجازه بدین تا مواد کاملا با هم ترکیب بشن و به صورت اسموتی در بیاد. داخل ۲ لیوان جدا بریزید و کنار بذارید.

اسموتی گرم

اسموتی گرم و خوشمزه

۳- بلندر رو بشویید، و مواد زیر رو با هم ترکیب کنید:

موز، توت فرنگی ها،۱/۴ ماست کم چرب، ۲ قاشق غذا خوری عسل، آب لیمو تازه، ۲ تکه یخ و در نهایت رنده پوست لیمو ترش زرد رو اضافه کنین و تا زمانیکه یکدست شود مخلوط کنید.

۴- وقتی که مواد به صورت یکدست شدند، به مخلوط انبه اضافه کنید.

0

About the Author:

  Related Posts

ارسال دیدگاه